În perioada 14 – 17 mai, la Timișoara va avea loc cea de-a XXVIII-a ediție a Olimpiadei Naționale Interdisciplinare „Științele Pământului”, un concurs foarte important pentru elevii pasionați de știință.
În perioada 14 – 17 mai, la Timișoara va avea loc cea de-a XXVIII-a ediție a Olimpiadei Naționale Interdisciplinare „Științele Pământului”, un concurs foarte important pentru elevii pasionați de știință.